пригожина цитує його пресслужба.
Він розповів, що 2 червня «вагнерівці» незадовго до виходу «виявили близько десятка місць, де були розміщені десятки вибухових пристроїв», зокрема «сотні протитанкових мін» та «тонни пластиду».
«Усе це було на управлінні, при цьому ми провели слідчі дії, знову ж таки, спільно з правоохоронними органами, щоб усе задокументувати», — заявив пригожин.
Він стверджує, що заряди заклали представники міноборони рф, а на запитання про те, навіщо вони це робили, ті «тикали пальцем угору».
«Ці заряди не потрібно укладати для того, щоби стримати противника, оскільки вони були розташовані в тиловій зоні. Тому можна припустити, що цими зарядами хотіли зустріти підрозділи ПВК “Вагнер”», — вважає пригожин.
Що відбувається в Бахмуті?
Речник Східного угруповання військ Збройних сил України Сергій Череватий 30 травня розповів, що сили ПВК «Вагнер» у Бахмуті міняють на мотострілецькі підрозділи та підрозділи повітряно-десантних військ росії.
Через ротацію суттєво зменшилися бої. Він запевнив, що українські військові «насипають» загарбникам у дорогу.
Заступниця міністра оборони Ганна Маляр увечері 31 травня заявила, що під контролем Сил оборони залишаються околиці Бахмута в південно-західній частині. Українські захисники контролюють вхід до самого міста.
Вона розповіла, що наступальна активність ворога на Бахмутському напрямку зупинена, але окупанти збільшили кількість артилерійських обстрілів — вона співмірна з часами найважчих боїв за Бахмут.
1 червня командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський повідомив, що на Бахмутському напрямку змінено формат операції, тому зараз там спостерігається затишшя, але воно тимчасове.