Лідер Росії Володимир Путін знає, як маніпулювати претендентом на посаду глави Білого дому, екс-президентом США Дональдом Трампом. Таку думку висловила колишній експерт Білого дому з питань РФ Фіона Хілл, інформує The Guardian.
За її словами Путін “знає, як маніпулювати Трампом” і все ще вважає його своїм “активом”.
“Це буквально козир. Очікування того, що Трамп повернеться, є для Путіна благом. … Він може цим пограти. Він може використати це як своєрідне попередження – налякати українців, європейців, решту світу”, – сказала Хілл.
Вона вважає, що Путін досить упевнений, “враховуючи його досвід спілкування з Трампом у минулому, що Трамп швидко спробує “вирішити” війну в Україні на його користь”.
“І, ви знаєте, очевидно, у Путіна вже деякий час є номер Трампа, він знає, як ним маніпулювати. … Він дуже добре вміє лестити Трампу. Він вважає Трампа активом у багатьох відношеннях”, – додала політолог.
Вона також зазначила, що Путін усе більше відчуває шанс закінчити війну на свою користь. Хілл підкреслила, що Росія хотіла б, щоб війна в Україні закінчилася, але на умовах Путіна: без повернення території, з можливістю чинити тиск на Україну в довгостроковій перспективі і без репарацій.
“Путін упевнений, що зможе розпалити “культ війни” всюди. … Все, що говорить Трамп про Європу та європейську безпеку, про світові та глобальні справи, про Україну, все, що відбувається на Капітолійському пагорбі – для Путіна це лише знак того, що знову все швидко зміниться на його користь”,, резюмувала Хілл.
Відносини США та Росії – останні заяви
Путін хоче занурити Україну у холодну зиму та темряву, але програє. Про це заявив міністр оборони Сполучених Штатів Америки Ллойд Остін. За його словами, “ми маємо бути готовими, що Кремль знову бомбардуватиме крилатими ракетами і дронами Україну цієї зими”.
Також Ukraine Times повідомляв, що у Путіна оцінили обіцянки Трампа “закінчити війну за 24 години”. Як сказав прес-секретар російського диктатора Володимира Путіна Дмитро Пєсков, перемога Дональда Трампа на виборах в США може принести “певні нюансування”, проте не “якісь зміни на краще”.