Президент Володимир Зеленський не поїде до польського Гданська на конференцію з відновлення України, українську делегацію очолюватиме прем’єр-міністерка Юлія Свириденко.
Джерело: “Європейська правда” з посиланням на заяву Свириденко у її соцмережах
Деталі: Прем’єрка вдень 23 червня повідомила, що очолюватиме українську делегацію на Конференції з відновлення України у Гданську, де спершу очікували президента України.
“Я очолю українську делегацію та загалом нашу роботу на URC-2026 у Гданську. До складу української команди на Конференції увійдуть представники українського бізнесу, керівники державних компаній, представники наших громад з усієї країни та звісно урядовці й парламентарі. Багато заходів різного рівня, які мають посилити і Україну, і Польщу, і всіх наших партнерів та Європу”, – заявила вона.
Свириденко зазначила, що за підсумками заходу очікують “конкретних домовленостей, які спрацюють на обороноздатність й стійкість України та розширять економічне співробітництво з партнерами”.
Планується підписання низки важливих угод з партнерами, зокрема в енергетичній сфері.