Регіональне управління сил тероборони “Півдня” повідомило, що захисники встановили синьо-жовтий прапор на Кінбурнській косі, російські окупанти залишили там свої позиції.

Джерело: регіональне управління Сил територіальної оборони “Південь” ЗСУ

Дослівно: “Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій, відбувається евакуація вцілілого особового складу, окупанти залишають свої рубежі оборони”.

Деталі: Захисники додали, що сподіваються на те, що колись українські танки все ж дійдуть до Джанкоя, який наразі в окупації.