Служба безпеки вдруге за червень уразила російську нафтоперекачувальну станцію “Второво”, яка забезпечує пальним Москву.

Джерело: СБУ

Деталі: Зазначається, що військові “Альфи” СБУ завдали ударів по лінійно-виробничо-диспетчерській станції “Второво” у Володимирській області РФ.

За даними спецслужби, станція входить до структури АТ “Транснефть-Верхняя Волга” та є ключовим логістичним вузлом для перекачування світлих нафтопродуктів до експортних портів і внутрішніх споживачів.

Через неї здійснюється транспортування дизельного пального до московського кільцевого нафтопродуктопроводу, а звідти — на великі нафтобази навколо Москви. Також станція забезпечує постачання нафтопродуктів на експорт через порти Балтійського моря.

За попередньою інформацією СБУ, безпілотники влучили в технічні будівлі об’єкта.

Нагадаємо: Попередня атака безпілотників СБУ на “Второво” відбулася 10 червня.