Про це він сказав в етері телемарафону.

За словами Резнікова, Міноборони судиться зі всіма постачальниками, які не виконають свої зобов’язання, — і з українськими, і з іноземними.

«Контракти укладалися в кінці лютого та березня, просто згадайте ті умови. Ми купляли все, що було можливо. Ті ж самі постачальники домовлялися з продавцями зброї та амуніції по всьому світу, але на ринку, як з’ясувалося, не всі люди порядні. І їхні контрагенти виявились не порядними, або в деяких країнах обмежили видачу ліцензій», — пояснив Резніков.

За його словами, багато контрактів, щодо яких є заборгованість, не є сумнівними. Міноборони зобов’язане подати на них у суд, і все має позитивні рішення, запевняє Резніков.

«Але вони своєю чергою судяться зі своїми контрагентами в тих інших країнах, примушуючи їх виконати контракти і поставити або снаряди, або зброю», — наголосив міністр.

Про що йдеться?

«Українська правда» 25 травня оприлюднила матеріал про те, що українські державні компанії у 2022 році отримали мільярди гривень на імпорт зброї, але не виконали свої зобов’язання.Ідеться про постачання, які замовляло Міністерство оборони.

За даними «УП», у 2023 році міністерство почало позиватися до суду. Станом на 23 травня було щонайменше 30 позовів, які стосуються прострочення постачання зброї, на 8,9 мільярда гривень.