В окупованому Криму ввечері в неділю та в ніч на понеділок лунали вибухи, соцмережі повідомили про приліт по будівлі прикордонної служби ФСБ РФ в Армянську та атаку дронів на Таврійську ТЕС.
Джерело: “Кримський вітер“, “Атеш“, інші Telegram-канали
Деталі: У неділю ввечері з’явилися повідомлення про вибухи в різних районах Криму.
Зокрема, йшлося в дописах пабліків, гучно було в Армянську (в Перекопському районі Криму – ред.) і виникла пожежа біля вокзалу.
Також соцмережі повідомляли про вибухи і звуки стрільби у Феодосії, Севастополі та інших районах Криму.
Згодом з’явилися повідомлення про відключення електроенергії в різних районах Криму, зокрема у Феодосії, Севастополі, Керчі.
Увечері в неділю окупанти оголосили загрозу безпілотників у Криму.
Оновлено: Пізніше “Кримський вітер” написав, що, за його даними, в Армянську був приліт по будівлі прикордонної служби ФСБ РФ поблизу залізничного вокзалу, спалахнула пожежа.
Після вибуху відбулася детонація, можливо, боєприпасів.
“У місті в повітрі відчувається запах горілого” – пише паблік.
Крім того, соцмережі інформували про атаку дронів на Таврійську ТЕС, атаковану також 20 червня.
Нагадаємо: В окупованому Росією Криму через проблеми з електропостачанням запроваджують графіки споживання електроенергії.
Що передувало: Президент Володимир Зеленський повідомив про ураження об’єктів у російському Краснодарському краї та в окупованій Керчі.
Очільник Сил безпілотних систем Роберт “Мадяр” Бровді оприлюднив відео влучань по нафтобазі нафтоналивного термінала в окупованій Керчі та перепросив в українців там за тривогу, закриті мости та стрес.
Вибухи в окупованому Криму: пабліки повідомляють про удари по будівлі ФСБ РФ і Таврійської ТЕС