В окупованому Криму ввечері в неділю та в ніч на понеділок лунали вибухи, соцмережі повідомили про приліт по будівлі прикордонної служби ФСБ РФ в Армянську та атаку дронів на Таврійську ТЕС.

Джерело: “Кримський вітер“, “Атеш“, інші Telegram-канали

Деталі: У неділю ввечері з’явилися повідомлення про вибухи в різних районах Криму.

Зокрема, йшлося в дописах пабліків, гучно було в Армянську (в Перекопському районі Криму – ред.) і виникла пожежа біля вокзалу.

Також соцмережі повідомляли про вибухи і звуки стрільби у Феодосії, Севастополі та інших районах Криму.

Згодом з’явилися повідомлення про відключення електроенергії в різних районах Криму, зокрема у Феодосії, Севастополі, Керчі.

Читайте УП без реклами за підпискою
від 249 грн/міс

Оформити підписку

Увечері в неділю окупанти оголосили загрозу безпілотників у Криму.

Оновлено: Пізніше “Кримський вітер” написав, що, за його даними, в Армянську був приліт по будівлі прикордонної служби ФСБ РФ поблизу залізничного вокзалу, спалахнула пожежа.

фото: Кримський вітер

фото: “Кримський вітер”

Після вибуху відбулася детонація, можливо, боєприпасів.

фото: Кримський вітер

фото: “Кримський вітер”

“У місті в повітрі відчувається запах горілого” – пише паблік.

Крім того, соцмережі інформували про атаку дронів на Таврійську ТЕС, атаковану також 20 червня

Нагадаємо: В окупованому Росією Криму через проблеми з електропостачанням запроваджують графіки споживання електроенергії.

Що передувало: Президент Володимир Зеленський повідомив про ураження об’єктів у російському Краснодарському краї та в окупованій Керчі.

Очільник Сил безпілотних систем Роберт “Мадяр” Бровді оприлюднив відео влучань по нафтобазі нафтоналивного термінала в окупованій Керчі та перепросив в українців там за тривогу, закриті мости та стрес.