В результаті нового обміну з державою-агресором Україна повернула з російського полону 160 своїх громадян.

Джерело: президент Володимир Зеленський, Коордштаб у соцмережах

Пряма мова Зеленського: “Продовжуємо повертати додому українців із російської неволі. Сьогодні з полону звільнено 160 військових. Усі були в полоні ще з 2022 року.

Серед звільнених сьогодні – військовослужбовці Збройних сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі та на “Азовсталі”, на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках”.

Деталі: В Коордштабі зазначають, що це вже 76-й обмін полоненими. Він є комбінованим.

Читаєте нас щодня?
Зробіть читання ще комфортнішим. Читайте без реклами та отримуйте додаткові переваги для передплатників від 249 грн/міс.

Оформити

Повний доступ до матеріалів. Скасувати можна будь-коли.

Додому повернулися військовослужбовці ЗСУ, зокрема представники Сухопутних військ, Сил підтримки, ДШВ, ТрО, Повітряних Сил, Медичних сил, ВМС, а також бійці Національної гвардії України, Державної спеціальної служби транспорту та Державної прикордонної служби.

Серед звільнених зокрема 115 оборонців Маріуполя.

Окрім солдатів і сержантів, додому вдалося повернути 58 офіцерів.

Наймолодшому звільненому Захиснику виповнилося 26 років. Найстаршому – 66.

Усі визволені пройдуть медичний огляд, отримають необхідне лікування, грошові виплати, документи, відправляться на реабілітацію для повернення до суспільства після тривалої ізоляції у російському полоні.

Довідково: Загалом за період своєї діяльності Координаційний штаб повернув з неволі 9606 військових та цивільних українців.